yelerimize sağladığımız avantajlar

      

Üyelerimizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz hatta hizmetlerimizden faydalanmanız hususunda üyeliği bir önşart olarak da koşmuyoruz . Ancak üyelerimiz arka plandaki bir takım kolaylıklardan faydalanmak noktasında daha fazla avantajlı olacakları için üyeliği şiddetle tavsiye etmekteyiz.                                                                

Yine Viparz aracılığıyla mal ve hizmetlerini  satın  aldığınız firmalar ayağınıza kadar getirdikleri ürün ve hizmetleri karşılığında  kesinlikle herhangi bir ücret talebinde bulunamazlar. İşte Viparz fiyat artı her türlü masraf olarak hesaplanan gerçek ürün maliyetini  ta en baştan artı maliyetleri sıfırlayarak işe koyulur.Bu bile başlı başına müşterilerimiz için büyük bir tasarruf demektir.

Viparz  bununla da yetinmemekte ve alım günü gelen ürünler için elindeki büyük talep gücüyle ilgili firmalarla masaya oturarak her ürün için fiyatı müşterisi lehine yani olabilecek en düşük düzeye çekecek şekilde anlaşmalar imzalar.Dolayısıyla müşterilerimiz alacağı ürün için bloke ettiği miktarın artan kısmını geri alır .Yani Viparz size defaaten kazanç sağlar.Bu konu işlevimiz ve neden biz sayfalarında detaylarıyla işlendiğinden burada ayrıca bahse konu edilmeyecektir. İsteyen üyelerimizin ilgili sayfalara bakmalarını önemle salık veririz.

                                                                                                        

Madde madde Viparz’a üye olmanın diğer avantajları ;

*Her yılın sonu için o yıl bizden alışveriş yapan tüm üyelerimiz arasından belli sayıda müşterimiz için bedava sıfır araba çekilişimiz var.

*Talep topladığımız markaların sadece üyelerimize dönük hediye çekilişleri söz konusu.

           ÜYELİK AVANTAJLARI

              

*Yine her yıl için bizden  en az bir alışveriş yapan tüm üyelerimize hiçbir çekiliş olmadan şaşırtıcı derecede güzel hediyeler dağıtmanın hazzını yaşıyoruz.Bunu da çoğu zaman seçenekler halinde siz değerli üyelerimize sorarak istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz bir ürüne sıfır maliyetle sahip olmanıza ön ayak oluyoruz. Size de tadını çıkarmak kalıyor.

Ayrıca üyeliğimiz ücretsizdir.

Kampanyalarımızdan ya da sitemizin kendine has indirim modeline dayanan ürün ve hizmet indirimlerinden ve sitemiz üzerinde satışına yani talep toplanmasına başlanan yeni ürünlerden anında haberdar edilirsiniz.

Kısacası üyelerimiz , tek alım yapacağını düşünen dolayısıyla üye olmayan ziyaretçilerimize oranla çok daha fazla avantaj  elde ederler .

Müşterilerimizin yapması gereken tek şey  sipariş verdikleri  ürün karşılığının  % 95’ini bloke etmesi ve bunu bize iletişim formu vasıtasıyla bildirmesidir.

Viparz ailesine katılmak istiyorum diyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.


E-BULTENİMİZE KAYIT OLUN

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN FIRSATLARI YAKALAYIN