işimiz

Devir tasarru devri olduğu için Viparz ailesi olarak , üyelerimizin yani siz değerli Viparz kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu mal ve hizmetleri sizler adına ve sizler için en ucuza tedarik etmeyi en  birincil misyon addetmekteyiz.

Anlaşıldığı üzere Viparz’ın amacı mal ve hizmet fiyatını sizin umduğunuz düzeye çekmek dolayısıyla size ürünü en ucuz şekilde tedarik etmektir.

Sözün özü , siz değerli üye kullanıcı ya da müşterilerimiz adına anlaşmaya oturduğumuz firmaların fahiş fiyat uygulamalarına sizlerden aldığımız  güçle ve sizler adına  artık dur diyoruz .

İşte tam da bu yüzden Viparz’ı seçmelisiniz diye düşünüyoruz..

Peki nasıl oluyor da Viparz mal ve hizmetleri sizler adına ve sizler için en ucuza satın alabilmektedir ?

Çünkü farklı firma ya da markalara  ait ürün ve hizmetler için talep toplayan firmamız tanındıkça bu farklı firma ya da markalar için elimizdeki toplam talep miktarı da hatırı sayılır bir şekilde yükselmektedir.

Hemen her ürün için tek elde toplanan talebin oluşturduğu bu güç şirketimize , tedarikçi firmalarla siz değerli müşterilerimiz adına daha güçlü bir şekilde pazarlığa oturabilme dolayısyla ürünleri en ucuza satın alabilme olanağı tanımaktadır.

Müşteri pörtföyümüze  filo, toptan ya da tekil mal ve hizmet alımı yapan tüm kişi, kurum ve ülkeler dahildir .

O halde birlikten kuvvet doğar düsturu ile  kaliteyi  daima en ucuza satın almak için sizleri Viparz ailesinin bir üyesi olmaya davet ediyoruz .

' Ben bu siteye üye olurum’ diyen kalbinizin sesini duyar gibiyiz.

Her şeyi ama her şeyi daima en ucuza satın almak sizin de hakkınız .

O halde üyemiz olmak dolayısıyla hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen buraya tıklayın.

Fırsatlar ayağınıza gelsin

      Neden biz ?

Yabancıya konut, arazi ve arsa satışlarında yardım eden bir emlak satış sitesiyiz. Yabancıya emlak satış siteleri dendiğinde akla ilk biz geliriz. Yabancıların emlak satın alması bize adeta hobi mesabesindedir. Yabancıya konut arazi ve arsa satışı hususunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya tıklayınız.

          
Neler yapıyoruz ?

Ya da  Viparz’ın bir üyesi olmak için daha fazla nedene ihtiyaç duyuyorum diyorsanız lütfen ‘Diğer Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz’ sayfasını ziyaret edin .Bu sayfayı ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Sitemizi ilk kez ziyaret ediyor hele de ilk kez alışveriş yapıyorsanız  ya da aklınızda bize dair sorular oluşmuşsa  lütfen daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunu unutmayın .

Bütün bu saikler  nazarı dikkate alındığında sitemizdeki  diğer bilgi  sayfalarına tıklamak suretiyle bir gezinti yapmanızı önemle salık veriyoruz.

Keyifli , inanılmaz tasarruflu dolayısıyla bol kazançlı bir gezinti yapmanız dileğiyle ,

Sitemize hoşgeldiniz ,

Hayırlı alışverişler ,

Esen kalın ,

                                                    VİPARZ YÖNETİM KURULU


E-BULTENİMİZE KAYIT OLUN

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN FIRSATLARI YAKALAYIN