Lütfen sitemize diyanetin cevap vermesi gereken türden sorular sormayın. Ama sorularını İngilizce soran bir takım yabancı müşterilerimiz var.  Bu bizim için bir sorun teşkil etmiyor. Anlayışınıza şimdiden teşekkürler,      

Sıkça sorulan sorular

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
Sitenize üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz.

Memnuniyetle , *Her yılın sonu için o yıl bizden alışveriş yapan tüm üyelerimiz arasından belli sayıda müşterimiz için bedava sıfır araba çekilişimiz var. *Talep topladığımız markaların sadece üyelerimize dönük hediye çekilişleri söz konusu. *Yine her yıl için bizden en az bir alışveriş yapan tüm üyelerimize hiçbir çekiliş olmadan şaşırtıcı derecede güzel hediyeler dağıtmanın hazzını yaşıyoruz.Bunu da çoğu zaman seçenekler halinde siz değerli üyelerimize sorarak istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz bir ürüne hiç bir bedel ödemeden sahip olmanızı sağlayarak yapıyoruz. Ayrıca üyeliğimiz ücretsizdir. Kampanyalarımızdan ya da sitemizin kendine has indirim modeline dayanan ürün ve hizmet indirimlerinden ve sitemiz üzerinde satışına yani talep toplanmasına başlanan yeni ürünlerden haberdar edilirsiniz. Kısacası üyelerimiz , tek alım yapacağını düşünen ziyaretçilerimizden çok daha fazla fayda sağlar . Üyemiz olmak için lütfen tıklayın.

Sunduğumuz hizmetin kaliteli olabilmesi için iletişim bağlarımızı sağlam kurmamız ve asla koparmamamız gerekir. Dolayısıyla size her daim ulaşabilmemiz için telefon numaranıza ihtiyacımız var. Ancak telefon bilgileriniz hiç bir surette alakasız üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

Vermiş olduğunuz siparişlerin iadesini, satın aldığınız firmanın belirttiği süreler ve yasal çerçeveler içerisinde ilgili firmalarca belirlenen kurallara uyarak yapabilirsiniz. Muhtemelen ödediğiniz ücretten kargo , kdv benzeri harcamalar düşüldükten sonraki bakiye hesabınıza geri aktarılır. Eğer kargoyla size gelen ürünün sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşünüyorsanız paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Tutanak belirtilen numaralı faks numarasından ürünü aldığınız firmaya fakslanır ve e-posta yoluyla hasarla ilgili bir mesaj gönderilir. İlgili şirket kargo firmasıyla irtibat kurarak, tutanakta hasar belirtilmişse, yeni bir paketin hasarsız olarak müşteriye tekrar gönderilmesini sağlar. Şirketler kendilerinden kaynaklanan her türlü sorunda kargo ücretleri kendilerine ait olmak kaydı ile ürünü aynısı ile değiştirir veya ücretinizi hiçbir kesinti yapmadan hesabınıza yatırır.

İnternetten kredi kartı, havale veya herhangi bir yolla alışveriş yapmak, normal hayatta yapılan alışverişlerden çok daha güvenlidir. Çünkü internette insan faktörü ortadan kalkmakta ve sistemler en son güvenlik tedbirleriyle kontrol edilmektedir. Kaldı ki şu anda firmamız online herhangi bir ödeme sistemini kullanmamaktadır. Yani bizimle alışverişleriniz iki yüz milyon kat daha güvenlidir. Bu konuda daha fazla bilgi için lütfen ÖDEMEME ! sayfamıza bakınız.

Viparz üyelik hizmeti karşılığında üyelerinden herhangi bir ücret talep etmez. Ancak namı hesabınıza alışlarda ücretini elbette siz değerli müşterilerinden alır . Zira ücretimizi üretici firmalardan alsaydık sizin adınıza sizin için her şeyi en ucuza almamız ne kadar gerçekçi olabilirdi.

Şu anda kargoyla alacağınız tek şey satın aldığınız ürünün teslimi bilgilerini içeren bir mektup ki bu kargoda meydana gelen aksaklıklardan veya herhangi bir nedenden dolayı elinize ulaşmamış olabilir. Belirtilen süre içerisinde elinize ulaşmayan ürünler/mektuplar için, ilgili firmaların müşteri temsilcileri ile irtibata geçmeniz gerekir ki buna gerek bile kalmadan ilgili firmalar e-posta , telefon benzeri yollarla çoktan siz değerli üyelerimizle bağlantıya geçmiş olacaklardır.

Eğer sitede olması gerektiğini düşündüğünüz ve bulamadığınız bir ürün varsa bunu iletişim sayfasından bize bildirin. Ürün değerlendirildikten sonra sisteme eklenecektir.

Yörenize ait yerel değer taşıdığını düşündüğünüz sizin tarafınızdan üretilen ve/veya pazarlanan bir ürün var ise ve bu ürünü Viparz sitesinden pazarlamayı istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

Gönderim yapılmamakta ancak bir çok ürün için dünya çapında bir talep toplanmaktadır. İlgili markaların ülke içindeki üretici ortakları ürünleri dağıtır ama biz headquarter dediğimiz dünyadaki merkez ofisleriyle pazarlığa otururuz ve zaten en çok da bu yüzden ürünleri yok pahasına satın alırız.

Evet, daha önce filofil adıyla hizmet veriyorduk.Şimdi ise ABD menşeili My Love firmasının küçük ortağıyız. Ancak ABD menşeili My Love firması, sitemizin ve sitemizin üzerine kurulu olduğu fikri hakların büyük bir kısmını satın alınca site isimini de değiştirmek ve daha profesyonel bir site olarak faaliyet göstermek kararı aldı.Zira eski site gelen talebe cevap veremiyordu.


E-BULTENİMİZE KAYIT OLUN

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN FIRSATLARI YAKALAYIN