yabancılara emlak satışı

Yabancıya Emlak Satışı

Yabancıya konut, arazi ve arsa satışlarında yardım eden bir emlak satış sitesiyiz. Yabancıya emlak satış siteleri dendiğinde akla ilk biz geliriz. Yabancıdan kastımız yabancı özel ve tüzel kişilerdir. Yabancılara emlak satışı, yabancıya emlak satış prosedürü ve yabancıya emlak vergisi benzeri tüm konularda profesyonel emlak danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz. Yabancıların emlak satın alması bize adeta hobi mesabesindedir. Yabancıya  emlak  konusunu 4 başlık altında inceliyoruz. 

1.     Yabancıya konut satışı

Henüz vatandaşımız değillerse yabancılara konut satışı yaparak onlara TC vatandaşlığı kazanmaları hususunda profesyonel destek sunuyoruz. Yabancıya konut satışı kanunu gereği vatandaşlık elde etmek için satın alım hacmi 250 bin dolar ve ya karşılığı TL’dir.Yabancı uyruklu müşterilerimiz kanunun ön gördüğü yabancıya konut satışı kdv istisnasından da tabiatı ile faydalanırlar.Yine ihtiyaç halinde yabancıya konut kredisi temininde de yardımcı oluyoruz.Artık yabancı uyruklu kardeşlerimiz olarak sizlerin yabancılara konut satışı nasıl Yapılır ? benzeri dertlerine son veriyoruz. Zira bu konuda ya tüm yardımları yapıyoruz ya da isteyenlere yol gösteriyoruz. Hem de danışmanlık ücreti almadan. Artık korkmayın. Yanınızda her zaman Viparz’ın profesyonel desteğini iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Şimdiden vatandaşımız olmak isteyen siz değerli kardeşlerimizi tebrik ediyor, Viparz’a bekliyoruz.

2.     Yabancıya arsa satışı

Yabancılara arsa satışı ve kdv istisnaları benzeri tüm konularda sizlere tam profesyonel danışmanlık hizmetleri vermekten onur duyarız. 

3.     Yabancıya arazi satışı

Yabancıya arazi satışı ya da yabancıya tarım arazisi satışı konularda bizlere gelin, gerisini düşünmeyin. Yabancıların arazi edinimi bizimle artık çok daha kolay. Hizmeti ıskalamayın deriz de başka bir şey demeyiz. İçten saygılarımızla

4.     Yabancıya konut kiralama

Bu konuda da bizimle çalıştığınıza pişman olmayacağınızın garantisini şimdiden vermiş olalım. Buyurun bekliyoruz.


yabancıya konut satışı

E-BULTENİMİZE KAYIT OLUN

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN FIRSATLARI YAKALAYIN