KARİYER 3 D.jpg

Viparz , tüm dünyada farklı seviyelerde çok çeşitli kariyer imkanları sunmaktadır. Birbirinden değerli alanında mütehassıs , çok değerli  Viparz ekibimizin bir üyesi olduğunuzda kendinizi  kişisel ve mesleki açıdan fevkalade ve gerçekçi bir şekilde geliştirme olanağı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dünya çapında heyecan verici kariyer imkanları ,

Viparz’de çalışmak; sorumluluk almak, zorlukların üstesinden gelmeyi başarabilmek ve devamlı büyüyen kozmopolit ve global bir ekibin önemli bir bileşeni olmak demektir. Heyecan verici ve birbirinden farklı kariyer olanaklarımız vasıtasıyla başarımıza katkıda bulunun ve dünyanın en önde gelen şirketlerinden birinin değerli bileşeni olun.

Operasyonel ve yönetimsel pozisyonlar ,

Operasyonel ve yönetimsel pozisyonlarda ekibimize katılarak uluslararası alanda ve global düzeyde biribirinden farklı kariyer olanaklarına sahip olmak, sözleşme gereği anlaşmalı olduğumuz şirketler ve siteleri aracılığıyla mümkün olmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz firmalarca ilk eğitimleri verilen ve oryantasyonları biten aday elemanlar 3 -6 ay arası değişen deneme sürelerinden sonra kalıcı paozisyonlarda iş başı yaparak Viparz ailesinin gerçek bir üyesi olurlar.

Ayrıca zaman zaman sitemizden de eleman ilanları vermekteyiz.Sitemizde yayınlanan eleman ilanlarını gördüğünüzde başvuru formunu doldurup onaylamanızı her daim sabırsızlıkla bekliyoruz .

Ayrıca bütün yöneticilik görevlerinin kurum içerisinden yetişen çalışanlar tarafından üstlenildiği şirketimizde tüm çalışanlarımızın , başarılı bir performans sergiledikleri ve kendilerini geliştirdikleri sürece kariyer yolları açıktır.

Öğrenciler ;

Öğrenci olarak Viparz ’da ilk profesyonel deneyiminizi kazanma fırsatına sahip olmak için sitemizdeki iletişim formunu doldurmanız ve maruzatınızı tek cümleyle ifade etmeniz yeterlidir. Şirket merkezindeki stajyer yoğunluğu göz önüne alınarak en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.

Size en uygun pozisyonu bularak ekibimize katılmanız dileğiyle. Şu an ihtiyaç duyulan eleman ilanları ve aranan nitelikler : YOK

                                                                                    


E-BULTENİMİZE KAYIT OLUN

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN FIRSATLARI YAKALAYIN