ST BANNER 7.jpg

ye-ol.png

1 . Üyelik

Elbette üyelik tamamen isteğe beğlı bir olaydır.Ama unutmayalım ki  beraberinde  siz değerli müşterilerimize bir çok avantajlar sağlayacaktır. Üye olmak için üyelik formunu doldurup bu form içinde yer alan  şartları  kabul edip onaylamanız gerekir.

Üyelerimize sağlanan avantajları görmek, böylelikle üyelikten gerçek anlamda faydalanabilmek için buraya tıklayın.

SATIŞ İŞLEMİNİ  SONLANDIRMAK 2.png

2 . Alım İşlemini Sonlandırmak

Sitemiz üzerinde ürün alım işlemini tamamlayıp onaylamanız  gerekir.. Yani sitemiz üzerinde beğendiğiniz ürün ile ilgili sipariş verme  ve ücret ödeme işlemlerini tamamlamış olmalısınız.

Diğer ayrıcalıklı hizmetlerimizi tanımak böylelikle sitemizden maksimum derecede yararlanmak için ise burayı tıklayın.                                                                                                                                 

bankacılık işlemleri 9.png

3 . Bankacılık İşlemleri

Banka şubenizden yapacağınız blokasyon işlemini kastediyoruz.İster bloke çek ister bloke hesap kullanın ,bizim için hiç fark etmez.Tek yapmanız gereken bizi aracı kıldığınız her ürün için istenen meblağın % 95'ini lehimize bloke etmektir. Bu konu ödememe sayfasında ayrıntılarıyla anlatılmıştır.Bu sayfaya gitmek için  tıklayın.                                                                                              
alım günü güzel.png

4 . Alım Gününün Beklenmesi

Bizi aracı kıldığınız bir markanın tüm ürünleri için tek bir alım günü söz konusudur .Amaç ilgili tedarikçilerle sizler adına daha güçlü bir şekilde oturmaktır.Günü gelen her marka ile pazarlığa oturulur ve sizler lehine ürün en ucuza tedarik edilir. Görüldüğü üzere Viparz Türk Tüketici Kanunu'nun canlı halidir aslında. Dünyada tüketici dostu tek bir site var ve o da Viparz'dır.                    
teslimat 8.png

5 . Satış İşlemleri ve Ürünün Teslimi

Satın alınan ürünler ilgili tedarikçi firma elemanları maharetince dağıtılır ve evrak işlemleri de dahil her konuda müşteri memnuniyeti kesinlikle gözetilir. Herhangi bir sorun yaşadığınız taktirde müşteri temsilcilerimize 7 / 24 ulaşabileceğinizi ve sorununuzun anında çözüleceğini asla unutmayın.Çünkü Viparz her daim yanınızdadır.
geri ödeme 1.png

6 . Geri Ödeme ve Mutluluk Anketi

İlgili firmalarla pazarlığa oturmadan satın aldığınız ürüne karşılık gelen paranın  % 95’ini bloke ettiğinizi hatırlayın.Yani en baştan % 5 kazanmıştınız zaten .Ürünleri yok pahasına tedarik ettiğimiz için arta kalan paranız da  derhal hesaplarınıza intikal ettirilir .Peki nasıl oluyorda Viparz her şeyi yok pahasına satın alabiliyor, tıklayın görün.                                                                                      

E-BULTENİMİZE KAYIT OLUN

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN FIRSATLARI YAKALAYIN